Chrzest święty

Zdjęcia z chrztu

Witamy na stronie poświęconej fotografii chrztu świętego.

Fotografią chrztów zajmujemy się 6 lat. Przez ten czas sfotografowaliśmy ok. 80 ceremonii.

Z pełnym zaufaniem możecie Państwo powierzyć nam wykonanie zdjęć w tym ważnym dniu.

Ponieważ dostajemy bardzo dużo zapytań o zdjęcia i zakres współpracy to postaramy się tutaj opowiedzieć jak wygląda współpraca w tarcie takiego dnia.

Zlecenia wykonujemy głównie w Warszawie i okolicach. Jest to całkiem inne zlecenie niż ślubne choćby ze względu na czas pracy.

Zdjęcia z chrzcin zaczynamy przeważnie od przygotowań w domu. Mamy wtedy kilka zdjęć w domu jak maluszek szykowany jest do sakramentu chrztu. Możemy w tym czasie jeszcze na spokojnie sfotografować kilka szczegółów takich jak ubranko, buciki i atrybuty dotyczące chrztu świętego. Warto mieć zdjęcia z przygotowań, są one częścią historii z danego dnia. Ceremonia w kościele to najważniejszy czas. Moment namaszczenia i polania główki wodą święconą jest obowiązkowym punktem fotografii chrztu świętego. Po ceremonii robimy kilka pamiątkowych zdjęć z rodziną na tle prezbiterium lub w okolicach kościoła. Kolejnym i ostatnim elementem jest krótka wizyta na przyjęciu. Przeważnie zostajemy ok 1-2 godzin. W trakcie tego czasu fotografujemy głównie maluszka z rodzicami, dziadkami i pozostałą rodziną. Jest też czas na krótką sesje plenerową jeśli tylko warunki pozwalają.

Zdjęcia z chrztu świętego razem z albumem oddajemy już tydzień po ceremonii. Oddajemy album tradycyjny spersonalizowany, wykonany z ekoskóry w rozmiarze 27×31 lub fotoalbum w rozmiarze 20×30 z 10 rozkładówkami. Ilość oddanych zdjęć po obróbce oraz rodzaj albumu ustalamy wg. wybranego pakietu.

Podsumowując, co zawiera oferta:

– przygotowania w domu

– ceremonia w kościele

– zdjęcia pamiątkowe z gośćmi po mszy

– 1-2 godziny przyjęcia (do tortu)

– krótka sesja w plenerze, restauracji/domu w trakcie przyjęcia

– album tradycyjny na 20 zdjęć lub fotoalbum 10 rozkładówek

– ilość zdjęć w zależności od wybranego pakietu

Więc jeśli szukają Państwo fotografa na chrzest zapraszamy serdecznie do nas.

Napisz do nas >>> TUTAJ

lub

info@joannarokicka.pl   tel. 665 350 285