Paula i Przemek „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”

Paula i Przemek – ślub z programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”

To nie była zwykła impreza. Paula i Przemek są parą, która wzięła udział w programie TVN Style „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”. To wydarzenie na długi czas pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Plener ślubny przed ślubem? Czemu nie?

Para swoją ślubną przygodę zaczęła w przeuroczym hotelu Bella Donna, który znajduje się nad malowniczym Zalewem Zegrzyńskim. Piękna aranżacja zamieszkanego przez nich apartamentu pozwoliła nam na uwiecznienie na zdjęciach wielu ważnych momentów z przygotowań do ślubu. Pomimo nerwów i stresu Paula oraz Przemysław wciąż chodzili uśmiechnięci. On ubrany w twarzowy garnitur, ona w cudowną, białą suknię z gorsetem bez ramiączek. Bez wątpienia wyglądali olśniewająco. Widać było, że nie mogą doczekać się ceremonii i wesela.

Wykorzystaliśmy wolną chwilę i wyruszyliśmy podziwiać widoki. Przy Zalewie Zegrzyńskim robiliśmy kilka plenerowych ślubnych zdjęć. Drewniane molo – idealnym planem zdjęciowym.

kawa przygotowania do ślubuprezenty ślubneszczegóły ślubne pana młodegofotografia makijażu ślubnegoprzygotowania pan młodyzdjęcia z przygotowań pana młodegopanna młoda przed ślubemzdjęcie z przygotowań pana młodegofotografia ślubna pani młodafotografia ślubna pan młodyprzywitanie narzeczonychprzywitanie narzeczonych (2)plener ślubny zalew zegrzyńskizdjęcie ślubne zalew zegrzyńskiplener ślubny nad zalewem zegrzyńskimplener ślubny zalew zegrzyński (2)zdjęcia plenerowe nad zalewem zegrzyńskimzdjęcie ślubne na pomościepanna młoda na pomościelegia warszawa plener ślubnyplener ślubny nad zegrzemplener ślubny legia warszawaobrączki ślubne zegrzepanna młoda nad zegrzem

Ślub w plenerze – w barwach Legii Warszawa

Na terenie hotelu Bella Donna odbyło się także najważniejsze wydarzenie tego dnia – ślub cywilny. Zebrani w specjalnym namiocie goście nie mogli się doczekać, aż Para Młoda powie sobie sakramentalne TAK.

Warto zwrócić uwagę na szczególną dekorację uroczystości. Przygotował ją zespół TVN Style uwzględniając w niej pasję Nowożeńców, którą jest piłka nożna – zarówno Paula, jak
i Przemek są wielkimi fanami Legii Warszawa. Barwy piłkarskiego klubu – czerwony, biały, zielony dominowały w aranżacji dekoracji. Elementem szczególnym kończącym ceremonię zaślubin było wypuszczenie balonów właśnie w kolorach klubu. Te chwile doskonale prezentują się na zdjęciach ślubnych.

Dzięki udziale w programie Izabeli Janachowskiej „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” i wspaniale przygotowanej przez TVN Style dekoracji, uroczystość zaślubin i wesele miały niepowtarzalny charakter trafiając jednocześnie w gust Młodej Pary. Sama gospodyni programu też uczestniczyła w ślubie i doskonale bawiła się na weselu.

ślub plenerowy zegrześlub plenerowy zalew zegrzyńskiślub plenerowy nad zalewem zegrzyńskimślub nad zalewem zegrzyńskimślub cywilny w bella donnatablica gości ślubnychsala weselna bella donnasala weselna bella donna nad zegrzemprzywitanie państwa młodychstolik weselny legia warszawapierwszy pocałunek pary młodejstół weselnywinietki legia warszawa

Niespodzianek więcej i więcej!

Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich był pierwszy taniec. I chociaż to tradycja, że Państwo Młodzi wśród całej rodziny tańczą w swoich ramionach, dużą niespodzianką okazał się wykonawca tego szczególnego utworu. Tym razem Paula i Przemek zatańczyli do, a jakże, hymnu Legii Warszawa. „Sen o Warszawie” Czesława Niemena wspaniale komponował się
z niebanalnym wystrojem sali podkreślając hobby Nowożeńców. Dzięki zaangażowaniu TVN Style utwór wzruszająco wykonał finalista programu Mam Talent! Kamil Czeszel.

Impreza pełna szczęścia i radości

Oświetlenie sali zachęcało do tańca. Parkiet wciąż był zapełniony, a Paula i Przemek nie mieli chwili oddechu. Każdy chciał zatańczyć z nowożeńcami. Mimo to, nie wyglądali na zmęczonych, a z ich twarzy nie schodził uśmiech.

Po skonsumowaniu pysznego tortu przez wszystkich gości, rozpoczęły się typowe polskie oczepiny. Goście dopisali humorami i dystansem do siebie, bawiąc się do rozpuku. Paula szybko straciła swój welon na rzecz kolejnej Panny Młodej, a Przemek rzucił swoją muchę innemu szczęśliwcowi.

Cała uroczystość i wesele odbyły się w wesołej atmosferze. Wszędzie widać było radość i ogromne szczęście.

pierwszy taniec weselnysala weselna bella donna (2)sala bankietowa bella donnaw sali bella donna nad zegrzemplener ślubny w dniu ślubuzdjęcia ślubne nocąwesele w bella donnawesele nad zegrzemtort weselnytort państwa młodychtort weselny (2)wesele w bella donna nad zalewem zegrzyńskimtort weselny (3)tort weselny i państwo młodzioczepiny weselneoczepiny weselne (2)

Zdjęcia ze ślubu

Mięliśmy przyjemność uwiecznić na zdjęciach ślubnych tę wspaniałą uroczystość. Naturalność Państwa Młodych, ich radość i przyjacielski stosunek sprawiły, że był to niezwykle przyjemna praca. Atrakcji dodawało także zaangażowanie telewizji w realizację uroczystości. Gratulujemy Młodej Parze i życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z ceremonii zaślubin i wesela. Na naszym blogu znajdą Państwo także reportaże z innych uroczystości, które z pewnością także przypadną Państwu do gustu.

SENNNT