Milena i Andrzej – tradycyjny ślub i niebieskie szpilki

Ślub to jeden z ważniejszych dni życia. Sakramentalne tak, wspólna zabawa i tradycyjne obrzędy czynią z uroczystości  wyjątkowy czas wart uwiecznienia na fotografii ślubnej. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji ze ślubu Mileny i Andrzeja, którą mieliśmy przyjemność realizować w czerwcu 2017r.

Tradycyjne przygotowania

Przyszli Państwo Młodzi, zgodnie z tradycją, do ceremonii zaślubin szykowali się każdy w swoim rodzinnym domu. Milena w Cygowie, a Andrzej w Mińsku Mazowieckim. Na zdjęciach widać tęsknotę i napięcie związane z przygotowaniem do ceremonii.

Pieczołowite przygotowania dały efekt – piękny makijaż i fryzura wspaniale podkreśliły urodę Panny Młodej. Na zdjęciach ślubnych widać zaróżowione policzki wskazujące na podniecające oczekiwanie na rychłą ceremonię. Milena postawiła na suknię ślubną z odkrytymi ramionami u góry spiętą zdobionym koronką gorsetem oraz rozkloszowaną, cudnie układającą się spódnicę. Całość dopełniał welon oraz przyciągające uwagę dodatki – niebieskie szpileczki i pasujący do nich bukiet kwiatów. Wszystko tworzyło świeżą i kompletną stylizację.

Pan Młody natomiast miał, poza przygotowaniem do ślubu, również inne obowiązki. Widać – lubiany wśród sąsiadów – wziął na swoje barki obsługę tradycyjnych bram, na których wykupywał swoją wolność częstując przyjaciół tradycyjną wódką weselną.

przygotowania ślubne makijażprzygotowania panny młodejprzygotowania fryzjer ślubnyprzygotowania panny młodej wołominprzygotowania pana młodego w mińsku mazowieckimobrączki ślubne mińsk mazowieckidekoracja samochodu u pana młodegobuty dla panny młodejprzygotowania pan młody mińsk mazowieckioczekiwanie na pana młodego w cygowiebramka u panny młodej cygówbramka u panny młodej w cygowieportret panny młodej

Sakramentalne „Tak”

Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela i św. Wojciecha Biskupa Męczennika w Poświętnem pod Warszawą. Kameralna świątynia została przybrana wyrazistą dekoracją podkreślającą uroczysty charakter chwili.

Uchwyciliśmy na zdjęciach ślubnych pełne oczekiwania spojrzenia oraz skupienie i radość w trakcie symbolicznego nakładania obrączek.

para młoda przed kościołempara młoda w kościele w Poświętnemprzysięga małżeńska poświętnedłonie państwa młodych

Zabawa weselna

Milena i Andrzej zaplanowali, że impreza weselna odbędzie się w Sali Balowej Willa Witta w Jadwiniewie koło Warszawy. Duża, przestronna sala gwarantuje doskonałą zabawę. Uwagę przykuwały dekoracje oraz piękne kompozycje kwiatowe.

Czas umilała skoczna muzyka przeplatana tradycyjnymi zabawami i konkursami weselnymi. Na fotografiach ze ślubu staraliśmy się uchwycić radość Nowożeńców i ich najbliższych, którzy doskonale bawili się.

Fotografia ślubna musi prezentować emocje i wydarzenia – dzięki temu pamięć o wydarzeniach zostanie z Młodymi już na zawsze. Zdjęcia ślubne zawsze są doskonałą pamiątką.

Podobała się Wam fotorelacja ze ślubu Mileny i Andrzeja? Zobaczcie także inne nasze realizacje. Z pewnością natchną Was nowymi pomysłami, które pozwolą stworzyć atmosferę tego najpiękniejszego dnia w życiu.

pierwszy pocałunek na sali weselnej w Jadwiniewiepierwszy taniec pary młodejpara młoda w tańcupara młoda w willa wittawesele w willa wittawesele w jadwiniewiewesele jadwiniewtort weselny willa witta jadwiniewoczepiny w willa witta jadwieniew

Zapraszamy również na inne czerwcowe zdjęcia ślubneSala Kryształowa w Łochowie

SENNNT