Profesjonalny fotograf na ślub

Witamy Wszystkich na naszej stronie. W krótkim tekście przybliżymy Wam naszą działalność oraz zasięg terytorialny. Nasza specjalizacja to zdjęcia ślubne, fotografia ślubna i reportaże ślubne. Fotografia ślubna daje nam mnóstwo satysfakcji. Poznajemy nowych ludzi, nowe miejsca, niesamowite historie waszych związków i emocje z tym związane.

Zdjęcia z plenerowej sesji ślubnej

W związku z naszą siedzibą najbliżej nam do Warszawy i okolicznych miejscowości takich jak Piaseczno, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Radom, Konstancin, Grójec, Otwock i tam najczęściej fotografujemy. Nie zamykamy się jednak tylko na najbliższym nam terenie ale chętnie podejmujemy się zleceń w każdym zakątku Polski jak i poza granicami naszego kraju.
Reportaż ślubny – pełny, zawiera wszystkie poszczególne elementy takie jak: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia w kościele, Wasz pierwszy taniec, Wasz pocałunek a wszystko to zwieńczone tortem. Elementy te pozwolą aby fotograf ślubny ułożył niezapomnianą pamiątkę z Waszego ślubu. Wasze zdjęcia ślubne będą opowiadały Waszą historię i będziecie przez długie lata cieszyć się wspomnieniami.
Jak działamy ? Każdy reportaż ślubny jest inny dlatego do każdych zdjęć ślubnych przygotowujemy się indywidualnie. Minimum na tydzień przed Waszym ślubem chcemy poznać Wasz plan dnia i omówić z Wami poszczególne elementy. Wyznajemy zasadę: Fotograf ślubny to przygotowany fotograf.
Większość ślubów fotografujemy we dwójkę więc Wasze kadry ślubne będą widziane zarówno żeńskim jak i męskim okiem. Zdwojone siły niosą za sobą choćby korzyści takie jak pewność że żaden z ważnych momentów w trakcie reportażu ślubnego nie umknie naszej uwadze. Są oczywiście sytuacje, że fotografujemy osobno ale są to indywidualne ustalenia z Parami Młodymi i takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko.
Z wielką chęcią spotkamy się z Wami na niezobowiązującym spotkaniu aby poznać Wasze oczekiwania. Co najważniejsze dla Was będziecie mogli zobaczyć wszystkie materiały na żywo. Zdjęcia, albumy, storybook, fotoalbumy, wallarty – to wszystko czeka na WAS 🙂