Chrzest Święty Zuzi

Do Zuzi pojechaliśmy do Rawy Mazowieckiej. Dla nas to 1h drogi 🙂 Chrzest odbywał się w kościele w którym wcześniej fotografowaliśmy komunię. No może nie do końca w samym kościele ale blisko 🙂 Piękny kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP -> link. Obecnie przechodzi renowację ale tak jest pięknie i majestatycznie.

Zanim jednak udaliśmy się do kościoła zrobiliśmy zdjęcia w domu u małej Zuzi. Znalezienie adresu sprawiło małe problemy gdyż w poszukiwaniu numeru 10b i zapytaniu miejscowych „strażników” osiedlowych usłyszeliśmy – „ale ale… tu wszędzie jest 10” 🙂 Dobrze się skończyło bo pojawiliśmy się u Zuzi na czas. Kilka zdjęć z ubierania, kilka z rodziną i cudowną straszą siostrą i w drogę do kościoła.

Wszyscy mieliśmy ten komfort, ponieważ w kościele był tylko jeden chrzest święty czyli Zuzi 🙂 Zuzia… przyjmowała różne pozycje i być może była trochę ruchliwa ale dzielnie wytrzymała do końca mszy świętej.

Przyjęcie odbyło się w Sali MUZA -> link. Dla najmłodszych przygotowane były zabawy z animatorkami więc nikt nie miał prawa się nudzić. Pogoda nas rozpieszczała więc obowiązkowo zrobiliśmy krótką sesję plenerową.

Przemiła atmosfera i już wiemy, że to nie było ostatnie spotkanie w tym gronie ale też i nie pierwsze 😉

Zapraszamy 🙂

smoczek z imieniemubieranie przed chrztem świętymprzygotowania do chrztu świętegoprzygotowania w domu do chrztu świętegobuciki do chrztuprzygotowania do chrztu rawa mazowieckasiostry przed chrztemprzed chrztem z babciąprzygotowania do chrztu w rawie mazowieckiejprzygotowania do chrztuprzygotowania do chrztu (2)przygotowania do chrztu (3)chrzest święty w rawie mazowieckiejchrzest w rawie mazowieckiejpolewanie główki wodąchrzest świętychrzest święty (2)zabawy w czasie przyjęciaplener chrztu świętegoplener chrztu świętego w rawie mazowieckiejprzyjęcie na chrzcie świętymtort na chrzcie świętym
Więcej naszych prac znajdziesz na stronie: fotografia ślubna

SENNNT